4-kanalni dvosmjerni audio vlakana pretvarač

4-kanalni dvosmjerni audio vlakana pretvarač

HRK 2160.00

Nedavno

Dostupno na zahtjev

Proizvod : 4-kanalni dvosmjerni audio vlakana pretvarač
Model : serija LNK-4 BA
Opće informacije
LNK-4 BA Audio over Fiber Converter može istovremeno prenijeti 4-kanalni dvosmjerni zvuk (4ch Forward Audio + 4 Ch Backward Audio) kroz jedno optičko vlakno. Proizvod je kvaliteta zvuka na razini CD-a. Sve optičke i električne sučelja skladu s međunarodnom normom, imaju dizajn elektromagnetske kompatibilnosti, антистатичны i молниеносны, pogodna za najgorih uvjeta rada, imaju visoku stabilnost i pouzdanost.
Značajke Некомпрессионная digitalni prijenos zvuka, kvalitetnu sliku i podrška u realnom vremenu istovremeni prijenos audio ulaz audio, razina ulaznog / izlaznog napona : 2 Vp-p sučelja imaju značajku zaštite od groma, statiku i prenapona. Nedostatak elektromagnetske smetnje, nedostatak radiofrekvencijske smetnje i struje uzemljenja usvajanje čipa СБИС ASIC, niska potrošnja energije, 4-sloj dizajn tiskanih pločica, visoka pouzdanost prihvatite industrijski čip, industrijski dizajn; osigurajte dugogodišnji rad bez problema u vrlo teškim uvjetima rada. Modularna struktura, plug and play, topla vilica, nedostatak potrebe za ispravljanje pogrešaka omogućuje stolno računalo / uređaj tipa kartice, primjenjivo na sve slučajeve
Program
Tehnološki Indeks
Аудиоинтерфейс
Аудиоканал
4 CH naprijed + 4 CH pre
Audio ulaz / izlaz impedancija
600Ω (ravnoteža / neravnoteža)
Audio ulazni / izlazni napon
2 Vpp ( tipične vrijednosti)
Razina audio ulaz / izlaz
0 dbm ( tipične vrijednosti)
Audio Digitalni Širina Pojasa
10 Hz~20 khz
Audio Digitalni Dužina
24 bita
Nazivna ulazna izlazna razina
S / N≥95 db (ponderirani)
Stav alarma na buku
75 db
Puni гармоническое distorzija
0.1%
Spojnica
Audio jack :
Spojnica tlaka
Optički fleksibilna spojnica
FC / PC
SNAGA
DC
+5 V 2 A
Potrošnja snage
Stanje okoliša :
Radna temperatura
-25℃~+70 ° c
Temperatura skladištenja
-40℃~+80℃
Relativna vlažnost zraka
0~95%(ne kondenzira)

Vrstu priključka: FC/APC
brend: cne-lnk
Dužina Proizvoda: 1m
Broj Modela: Serija LNK-4BA
Аудиоканал: 4ch naprijed + 4ch pre
Тональнозвуковое napon struje ulaz-izlaz: 2Vpp ( tipične vrijednosti)
Razina audio ulaz / izlaz: 0 dbm ( tipične vrijednosti)
Audio-Digitalni Širina Pojasa: 10 Hz~20 khz
Тональнозвуковая Digitalni Bitna Širina: 24 bita
Puni Гармоническое Distorzija: 0.1%
Stav alarma na buku: 75 db
Audio jack: spojnica tlaka
Optički fleksibilna spojnica: FC / PC
potrošnja snage:

Oni također kupuju s ovim proizvodom

Плавильня kompatibilan primopredajnik 10Gb/s CWDM XFP, modul 10G 80km 1470~1610nm XFP optcial, двухшпиндельный LC priključak,funkcija DDM Nedavno Cijena je smanjena.
Плавильня kompatibilan primopredajnik 10Gb/s CWDM XFP, modul 10G 80km 1470~1610nm XFP optcial, двухшпиндельный LC priključak,funkcija DDM

Primopredajnik 10 Gb / s 80km CWDM XFP optički kompatibilan sa sustavom плавильниKARAKTERISTIKE PROIZVODAHot plugin trag noge XFPPodržava brzinu prijenosa podataka od 9,95 Gbit / s do 11,3 Gbit / s.Podrška Lineside i x Fi loopbackRo HS6 usklađen s (ne sadrži olovo)Gubitak snageRaspon temperature tela : od 0°C do 70°CValna duljina 1470~1610 NmMaksimalna duljina karike 80 kmHladnom CWDM EML i pin prijemnikFullduplex LC priključakNema referentnih sati nije potrebnaUgrađen digitalni dijagnostičke mogućnostiStandardni mehanizam oslobođenja osiguranAPLIKACIJE10 GBASEER / EW / 10 G EthernetFiber kanal 10 GSONET OC192 &SDH STM 64OPIS PROIZVODAOve male transpondere faktora oblika 10 Gb / s (XFP) уступчивы s ovom specifikacijom usklađivanje Multiizvor XFP (MSP)...

HRK 3273.00 3445.50
Sumitomo SXP3102DA-H1-F570, 10G-195.7 THZ-80KM-XFP-1531.90 NM-DWDM. Nedavno
Sumitomo SXP3102DA-H1-F570, 10G-195.7 THZ-80KM-XFP-1531.90 NM-DWDM.

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi se pruža jednogodišnju garanciju kvaliteta Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 2028.00
DHL Besplatna dostava originalni Ruiyan RY-F600P FTTH fiber-optički сплайсинг stroj Fusion Spojnica Nedavno Cijena je smanjena.
DHL Besplatna dostava originalni Ruiyan RY-F600P FTTH fiber-optički сплайсинг stroj Fusion Spojnica

Fiberoptički aparat za varenje spajanja RYF600 PRYF600 postavlja još jedan presedan robusnost i pouzdanost rada nastavaka u teškim uvjetima rada Ne samo da je dokazani povijesti tehnologija usmjeravanje, komutacija, sigurnost furnirom, odlična otpornost na udarce, podržana эластомерными протекторами i novim dizajnom strukture, kao i izvrsna prašinu i дождеустойчивость s novim zatvoreni, dizajnom su pakirani u vrlo malom pakiranju u svojoj klasi...

HRK 9252.00 9948.00
48-bitna sabirnica PCI digital input / output kartica PCI-1751 acquisition card Nedavno
48-bitna sabirnica PCI digital input / output kartica PCI-1751 acquisition card

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

HRK 493.14
Плавильня compoatible, Auto negotiating 10/100 / 1000M-t, RJ45 bakar SFP primopredajnik, optički modul, priključak RJ45 Nedavno Cijena je smanjena.
Плавильня compoatible, Auto negotiating 10/100 / 1000M-t, RJ45 bakar SFP primopredajnik, optički modul, priključak RJ45

Primopredajnik SFP bakra 10 / 100 / 1000 M sa RJ45 priključak, automatski pregovorima, u skladu s Литейным opremomdodatnih 5% popusta na 10 + komada10 / 100 / 1000 BASET Copper Small Form Pluggable (SFP) temelji se na sporazumu SFP Multi Source Agreement (MSP)...

HRK 129.00 136.14
659330-001 Infiniband 4X DDR QDR QSFP na QSFP 1,5 metar Nedavno
659330-001 Infiniband 4X DDR QDR QSFP na QSFP 1,5 metar

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

HRK 163.08
BESPLATNA DOSTAVA!Za transponder D-Link 10GBASE-SR SFP+, modula 10G 850nm 300m SFP+ optički diskovi LC i funkcija DDM,MMF Nedavno Cijena je smanjena.
BESPLATNA DOSTAVA!Za transponder D-Link 10GBASE-SR SFP+, modula 10G 850nm 300m SFP+ optički diskovi LC i funkcija DDM,MMF

Modul 10 G 850nm 300m SFP+ optički s двухшпиндельным priključkom LC i funkcija DDM,kompatibilan sa sustavom DvezeKarakteristike proizvoda radeći zbivati podataka do 10.3 Gbps odašiljač 850 NM VCSEL prosječna izlazna snaga : 5~1dbm osjetljivost prijamnika : 10dbm udaljenost do 300m jedan izvor napajanja 3.3 V i logički sučelje TTL Двухшпиндельный sučelje priključak LC, hot Pluggable popustljiv s hispeed certificirano sučelje MSPa SFP+ SFF8431 popustljiv s IEEE 802.3 ae 10 GBASESR / SW tolerancija smanjili rasipanje snage do 40ps / nm iznad G...

HRK 144.00 151.68
Izvor FTM-6128C-L8051G 125M-2.67 G-CWDM-1511NM-80KM-ESFP Nedavno
Izvor FTM-6128C-L8051G 125M-2.67 G-CWDM-1511NM-80KM-ESFP

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

HRK 588.00
ERICSSON FINISAR FTLX1412D3BCL-RB 1310nm visoka 10G 10KM XFP-10GE-LR Nedavno
ERICSSON FINISAR FTLX1412D3BCL-RB 1310nm visoka 10G 10KM XFP-10GE-LR

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi se pruža jednogodišnju garanciju kvaliteta Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 570.00
Mreže tester kabela metra snage optičkih vlakana KELUSHI optički s priključcima FC/SC -70~+10dBm Nedavno
Mreže tester kabela metra snage optičkih vlakana KELUSHI optički s priključcima FC/SC -70~+10dBm

Karakteristike : Funkcija самокалибровки korisnikaLinearni (Mw) i nelinearni indeks (dbm) se prikazujuJedinstveni univerzalni sučelje FC / SC / ST, bez složene transformacijeIzborno funkcija automatskog isključivanjaDodatni zaslon s pozadinskim osvjetljenjem za uključivanje / isključivanjePrilog : fiberoptička tehnika CATV,fiberoptički komunikacijski inženjering,integrirani sustav ožičenja, proizvodnja i studija optičkih uređaja,obuka i testiranje optičkih veza, druga fiberoptički aparati i sl.Nova značajka самокалибровки korisnika, dugi vijek trajanja baterije, koristite univerzalna baterija 5 (Napomena : prioritetno ne uključuje bateriju),linearni (Mw) i nelinearni (dbm) pokazatelji također pokazuju da je jedinstveni ukupni dizajn sučelja, FC / SC / ST i drugim sučeljima, nedostatak složene transformacije, više funkcija automatskog isključivanja, dodatni prekidač za osvjetljenje zaslona...

HRK 122.58
Mellanox MFM1T02A-SR AFBR-703SDZ-MX1 850NM MM 10G SR Nedavno
Mellanox MFM1T02A-SR AFBR-703SDZ-MX1 850NM MM 10G SR

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.Originalni Mellanox MFM1 T02 ASR

HRK 340.92
Besplatna dostava!Za primopredajnik D-Link 10GBASE-ER SFP+, optičkih modula 10G 1550nm 40km SFP+ s dvostrukim priključkom LC i funkcija DDM Nedavno Cijena je smanjena.
Besplatna dostava!Za primopredajnik D-Link 10GBASE-ER SFP+, optičkih modula 10G 1550nm 40km SFP+ s dvostrukim priključkom LC i funkcija DDM

10 G 1550nm 40km SFP+ optički modul s dvostrukim priključkom LC i funkcija DDM, kompatibilan sa opremom DLinkKARAKTERISTIKE PROIZVODAVrućpluggable trag noge SFP+ Podržava brzinu prijenosa podataka od 9,5 do 10,3 Gbit / sJedan izvor napajanja 3,3Maksimalna duljina veze 40 km1550nm EML odašiljač, kontakt detektorДвухшпиндельный LC priključakGubitak snageUgrađen digitalni dijagnostičke mogućnostiRaspon temperature tela od 5°C do 70°CAPLIKACIJE10 GBASEER / EW / 10 G EthernetSTANDARDKompatibilan sa SFF8472 SFP+ MSPa.Kompatibilnost sa SFP+ SFF8431 i SFF8432.Odgovara standardu 802.3 ae 10 GBASEER.Odgovara Zahtjevima Ro HS.OPIS PROIZVODAPrimopredajnik je dizajniran za korištenje u 10gigabitni linijama Ethernet dužine do 40 km po одномодовому vlakana...

HRK 1371.00 1442.70
Fiber-optic transceiver NEOPHOTONICS PT745F-81-1D 10G 1310nm visoka 2KM 10KM SMF Nedavno
Fiber-optic transceiver NEOPHOTONICS PT745F-81-1D 10G 1310nm visoka 2KM 10KM SMF

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju jedna godina jamstva kvalitete.

HRK 174.90
57-1000014-01 4G LW 4km brokat Nedavno
57-1000014-01 4G LW 4km brokat

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 396.90
Kompatibilnost s modulom HW SFP + 10 g-1310-10 km jednomodno vlakno LR double Nedavno
Kompatibilnost s modulom HW SFP + 10 g-1310-10 km jednomodno vlakno LR double

Molimo vas pozovite marke vaših uređaja nam boravak order.tako da ćemo proizvesti kompatibilne dogovor za vas, Hvala vam.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

HRK 649.56
32 kanala PCM Voice Telephone fiber-optički mediji pretvornik s 10/100 m Ethernet, FC jednomodno vlakno 20 km, 1U kućištu Nedavno Cijena je smanjena.
32 kanala PCM Voice Telephone fiber-optički mediji pretvornik s 10/100 m Ethernet, FC jednomodno vlakno 20 km, 1U kućištu

32kanalni PCM Voice Telephone fiberoptički pretvornik s Ethernet, šasija 1 UFC, однорежимный do 20 km, visoke kvalitete i visoke performanse.Zadani dizanje однорежимная verzija, ako je potrebna многомодовая verzija, ostavite poruku nakon narudžbe.Besplatna Dostava / Brza DostavaOpis Funkcija : Optički ASICuređaj PCM telephone su razvijeni od strane naše tvrtke, bez obzira na razvoj i proizvodnju proizvoda telefonskih usluga PCM...

HRK 2707.00 2850.00
Razmak posebne ponude opreme optički prijenos ZTE ZXCTN 6200 Nedavno
Razmak posebne ponude opreme optički prijenos ZTE ZXCTN 6200

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 5599.44
Finisar FWLF163152HW 125M-2.67 G-120KM-ESFP-1535.82 NM-DWDM Nedavno
Finisar FWLF163152HW 125M-2.67 G-120KM-ESFP-1535.82 NM-DWDM

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo kontaktirajte prodavatelja See Me

HRK 294.90
Originalni glas 2V Nedavno
Originalni glas 2V

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu...

HRK 1559.70
ARISTA je kompatibilan SFP-LX-SM, 1.25 G 1310nm visoka 10 km SFP primopredajnik, 1000base LX SFP optički modul, DDM, LC priključak, Besplatna dostava Nedavno Cijena je smanjena.
ARISTA je kompatibilan SFP-LX-SM, 1.25 G 1310nm visoka 10 km SFP primopredajnik, 1000base LX SFP optički modul, DDM, LC priključak, Besplatna dostava

1.25 Gb / s 1310nm visoka однорежимный primopredajnik SFP Arista kompatibilne karakteristike proizvoda do 1.25 Gb / s kanala za prijenos podataka laserski odašiljač FP i pin detektor do 10 km na 9 / 125 μm SMF Hotpluggable SFP footprint Duplex LC / UPC type pluggable optical interface Low power dispassion Metal enclosure, for lower EMI Ro HS compliant and leadfree Single +3.3 V power supply Digital Dijagnostički Monitoring interface Compliant with SFF8472 Case radna temperatura od 0°C do +70°C primjena sučelja usmjernika / server ostali optički zbog naše tragove pakiranje tvornice molimo pročitajte pažljivoDOSTAVA1.šaljemo robu u sve zemlje svijeta.1.1 pružamo besplatnu dostavu sa Epacket u Sjedinjene Države,paketi moraju biti manje 2000грамм,rok isporuke je oko 720 dana.ako je cijena paketa iznosi više od 200 dolara, će se naplaćivati porez.1.2 registrirana Zračni mail stup kita i besplatni prijevoz pošiljke, paketi moraju biti od 2000gram, ovaj put перевозкы tereta može se staviti na svim glavnim zemljama u svijetu, normalno rok isporuke 16~35days,osim Braizil, to će biti 60~90days.1,3 međunarodna курьерское kao što su DHL, EMS, Federal Express, UPS,TNT опционное na vašem upitu, cijena će biti na doplatak kupaca.Mi ćemo pokušati pronaći najbolji put перевозкы tereta sukladno različit položaj kako bi transportu...

HRK 101.00 105.90
EPON OLT-PX20 + RTXM168-418 - C46 WHD 34060500 svjetlosni modul Nedavno
EPON OLT-PX20 + RTXM168-418 - C46 WHD 34060500 svjetlosni modul

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju jedna godina jamstva kvalitete.

HRK 299.76
Originalni однорежимный modul MXPD-033S SFP 155M 1310nm visoka 15km 155M-1310nm visoka-15km-SM-ESFP Nedavno
Originalni однорежимный modul MXPD-033S SFP 155M 1310nm visoka 15km 155M-1310nm visoka-15km-SM-ESFP

ProizvođačOriginal kao fotoFabrički Broj DetaljiMXPD033 SOpisОднорежимный modul, SFP, 155 M, 1310nm visoka, 15kmOsnovni OpisTip ModulaUdaljenost PrijenosaPrenosi SrijedaValna Duljina PrijenosaVrstu PriključkaBrzina Prijenosa PodatakaRadni NaponCFP15 kmОдномодовый modul1310 nmŠleper LC155 MB / s3.3 UDobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo kontaktirajte prodavatelja See Me

HRK 111.00
3 GODINA ГАРАНТИРОВАННОСТИ! IBM kompatibilno, primopredajnik 10GBASE-ZR SFP+, modul 10G 1550nm 80km SFP + optički diskovi LC i DDM Nedavno Cijena je smanjena.
3 GODINA ГАРАНТИРОВАННОСТИ! IBM kompatibilno, primopredajnik 10GBASE-ZR SFP+, modul 10G 1550nm 80km SFP + optički diskovi LC i DDM

Modul 10 G 1550nm 80km SFP+ optički s dvostrukim priključkom LC i funkcija DDM kompatibilan s IBM equipemntsKarakteristike proizvoda radeći zbivati podataka do 10.3 Gbps odašiljač 1550nm EML i prijemnik APD prosječna izlazna snaga : 0~5dbm osjetljivost prijamnika : udaljenost 24d Bm do 80km nad SMF određuju mogućnosti uštede energije 3.3 V i sučelje TTL logika Двухшпиндельный sučelje priključak LC, hot Pluggable popustljiv s MSPa SFP+ specifikacija SFF8431 popustljiv s IEEE 802.3 AE 10 GBASEZR / ZW disipacija snage ugrađena Digitalna dijagnostička funkcija radeći standard temperature slučaja : 0°C do +70 ° C odašiljač EML i prijemnikAPLIKACIJE10 GBASEZR / ZWKanal vlakna 8 G / 10 G drugi optički vezaSTANDARDPopustljiv prema SFF8431 i SFF8432Kompatibilan sa SFF8472Kompatibilan sa IEEE 802.3 ae 10 GBASEZR i 10 GBASEZWPopustljiv sa sefom oči laser klase 1 ИЭК 608251Usklađenost Ro HSOPIS PROIZVODATranspondere SFP+ ZR охлаженный 1550nm laser EML i prijemnik fotodetektora APD osnovali 10 GigabitPrimopredajnik CFP+, koji конструирован za slanje i dobiti optički podaci nad staklenim vlaknima jednog načina za komunikacijudužina do 80 km...

HRK 2479.00 2609.70
HUAWEI H3C SFP-GE-LX-SM1490-bidi jednomodno vlakno Nedavno
HUAWEI H3C SFP-GE-LX-SM1490-bidi jednomodno vlakno

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije?Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 372.36
Troškovi dostave uzorak optičkih PLC splitter 1x8 / u Brazilu Nedavno Cijena je smanjena.
Troškovi dostave uzorak optičkih PLC splitter 1x8 / u Brazilu

Karakteristike : niska uneseni gubitak, visoke povratak gubitak FTTx networks low PDL Environmental stable 1*N Black box plc splitter se temelje na tehnologiji stan val o vod do...

HRK 85.00 90.00
SFP-GE-S-1000BASE-SX SFP MMF, 850nm, 550m,s DDM dual LC/PC (kompatibilan s Cisco) Nedavno
SFP-GE-S-1000BASE-SX SFP MMF, 850nm, 550m,s DDM dual LC/PC (kompatibilan s Cisco)

SFPGESCisco 100% kompatibilniSFPGES100% Kompatibilnost Sa CiscoPrimopredajnik 1000 BASESX SFP 850nm 550mVisoka kvaliteta s CE, Ro Hs, FCCKarakteristike i specifikacije oblik faktor : SFP tip uređaja : modul transpondera sučelja (Sabirnica) vrsta : plugin tehnologija povezivanja : žičana primjena : 1000 BASESX brzina prijenosa podataka : 1 Gbit / s valna duljina : 850 Nm maksimalna udaljenost : 550 m tip vlakna : MMF priključak : duplex LC DDM : s DDM radna temperatura : 0~70 °C odgovara specifikaciji MSPa SFP

HRK 72.00
Besplatna dostava SM Симплексный PVC 3 mm 10 m LC LC-fiber-optički kabel LC / UPC-LC/UPC fiber-optički patch kabel Nedavno
Besplatna dostava SM Симплексный PVC 3 mm 10 m LC LC-fiber-optički kabel LC / UPC-LC/UPC fiber-optički patch kabel

Besplatna dostava SM Симплексный PVC 3 mm 10 m LC LCfiberoptički kabel LC / UPCLC / UPC fiberoptički patch kabelZnačajke : low loss unos i obrnuti odraz dobra zamjenjivosti dobra trajnost otporan na visoke temperature standard : Telcordia GR326COREPrimjene : CATV; aktivno prestanak aparata; telekomunikacijske mreže; željeznice; lokalne mreže; mreže za obradu podataka; ispitivanje opreme; instalacija preduvjeti; širokopojasne mreže;Specifikacija : ParametarMjerna jedinicaFC, SC, LC / oklopno fleksibilna žica vlakanaST, MUMTRJ, MPOЕ2000CmMMCmMMCmMMCmPCUPCBTRPCPCUPCPCPCUPCPCPCBTRUneseni gubitak(tipično)db≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Возвратная gubitakdb≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Radna valna duljinanm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Zamjenjivostidb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibracijedb≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Radna temperatura°C40~7540~7540~7540~75Temperatura skladištenja°C45~8545~8545~8545~85Od prosjeko kabelmmΦ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9Φ3.0, φ2 ove.0, Φ0.9φ3.0, φ2 ove.0, φ0.9PLAĆANJE1...

HRK 77.94
FINISAR FTRX-1811-3-HW P1L1-2d2 1550nm SMF optički modul Nedavno
FINISAR FTRX-1811-3-HW P1L1-2d2 1550nm SMF optički modul

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi pružaju garanciju kvalitete na jednu godinu Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me.

HRK 354.90
Kompatibilan s radio primopredajnik Extrem 10GBASE-DWDM SFP+ 10G 40KM C-BAND 1563.86 NM~1528.77 NM SFP optički modul, s dvostrukim LC abd DDM Nedavno Cijena je smanjena.
Kompatibilan s radio primopredajnik Extrem 10GBASE-DWDM SFP+ 10G 40KM C-BAND 1563.86 NM~1528.77 NM SFP optički modul, s dvostrukim LC abd DDM

10 Gb / s DWDM однорежимный SFP+ primopredajnik (CBAND 1563.86 nm~1528.77 nm) kompatibilan s opremom ExtremKARAKTERISTIKE PROIZVODAKompatibilnost sa SFP+ MSPaKompatibilnost s 802.3 ae 10 GBASEERKompatibilan sa SFP+ SFF8431 i SFF8432.Vrućpluggable trag noge SFPUgrađen digitalni dijagnostičke mogućnostiMaksimalna duljina karike 40 kmJedan izvor napajanja 3,3Laserski proizvod klase 1 u skladu sa standardom EN 608251Raspon temperature tela : od 5 do 70 stupnjeva CelzijaGubitak snageAPLIKACIJE10 GBASEER / EWOPISОдномодовые transpondere SFP+ DWDM 10 Gb / s dizajniran za slanje i primanje optičkih podataka o одномодовому optičkih vlakana dužine 40 km...

HRK 2260.00 2378.70